Marmuriniai stalviršiai priežiūra

Marmuriniai stalviršiai – Priežiūra

Marmuriniai stalviršiai yra prabangos standartas, nes jie sukuria elegantišką ir rafinuotą atmosferą apie kurią svajoja daugelis. Norint ją išlaikyti reikia elgtis ganėtinai atsargiai.

Šiame straipsnyje pateikiame 5 patarimus, kaip elgtis su marmuro stalviršiais, kad juos išlaikyti geriausioje formoje.

  1. Naudokite pjaustymo lentas ir antklodes ar laikiklius. Marmuras yra minkšta medžiaga, kuri lengvai braižosi, todėl pjaustymo lentą naudokite pastoviai kaip apsaugą nuo metalinių įrankių. Nors marmuras yra atsparus karščiui, naudodami atitinkamą apsaugą padidinsite marmurinių stalviršių ilgaamžiškumą.
  2. Nedelsdami nuvalykite išsiliejusias medžiagas. Actas, citrusiniai vaisiai ir kitos rūgščios medžiagos gali pakenkti marmurui, todėl neleiskite jiems sėdėti. Greitai nuvalykite juos minkštu skudurėliu, švelniu muilu arba vandenilio peroksidu.
  3. Naudokite priemones, iš karto. Virtuvėje vykstančios ruošos metu gali atsirasti dėmės, tačiau daugelį jų galima pašalinti naudojant kompresinę pastą. Greita paieška internete arba asmeninė stoneselection.lt konsultacija gali suteikti jums visus reikalingus patarimus.
  4. Reguliariai valykite. Marmurinius stalviršius galite saugiai šluostyti minkštu mikropluošto audiniu. Šlapiam valymui purkškite ne-abrazyvinį, švelnų valiklį ir švelniai jį įtrinkite ratais. Marmurinio paviršiaus negalima šveisti.
  5. Plombuokite, impregnuokite. Marmuriniai stalviršiai turi būti reguliariai padengti apsauginiu sluoksniu, tam kad išvengti dėmių ar ilgalaikės žalos. StoneSelection komandos nariai gali Jus pakonsultuoti ir apmokyti tinkamos priežiūros. Vienas iš simptomų, kad Jūsų stalviršį reikia vėl padengti apsauginėm priemonėm, yra tai, kad krisdami ant paviršiaus, vandens lašai neatšoka. Laikydamiesi šių paprastų įpročių, galite užtikrinti savo svajonių paviršiaus ilgaamžiškumą