Reikia pagalbos? KLAUSKITE Tel. :+370 619 99996,+370 614 23349

MarmurasMarmuro stalviršiai: ar verta rinktis tokią galimybę?

Stalviršio pasirinkimui turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys, nes tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad jis bus ilgaamžis, o savo estetines savybes išlaikys tikrai ilgą laiką. Kai siekiama, kad interjeras atrodytų kuo prabangiau, gana dažnu pasirinkimu tampa marmuro stalviršiai, tačiau kartais pasvarstoma, ar tokia galimybė tikrai gali būti pačia palankiausia. Taigi, kokie yra svarbiausi marmurinio stalviršio privalumai ir trūkumai?

Estetika prieinama kaina

Nors gana dažnai manoma, kad marmuro stalviršiai yra labai brangūs, tad net nesvarstoma apie tokią galimybę, tačiau iš tiesų tokie stalviršiai gali kainuoti labai įvairiai. Galite pasidomėti, kokiomis kainomis marmuro stalviršius siūlo skirtingos kompanijos, ir tikrai galėsite rasti patį palankiausią pasirinkimą. Nors pigiau kainuojantys stalviršiai nebus tokie tvirti kaip brangesni, tačiau galite net neabejoti, kad visi jie atrodys tikrai estetiškai.

Marmurinių stalviršių priežiūra

Turbūt ne kartą esate girdėję posakį, kuriame teigiama, kad grožis reikalauja aukų? Jei nuspręsite pasirinkti marmuro stalviršius, nusiteikite, kad jo priežiūra pareikalaus gana nemažai jūsų dėmesio: marmuras yra porėta medžiaga, todėl  didelis sugeriamumas gali lemti dėmių atsiradimą. Būtent dėl šios priežasties labai svarbu stalviršį valyti itin kruopščiai, ir tą vertėtų atlikti pakankamai dažnai. Specialistai rekomenduoja marmurinį stalviršį padengti specialia apsaugine medžiaga, nes tokiu atveju jo priežiūra taps gerokai paprastesnė.

Atsparumas karščiui

Marmuras yra labai atsparus karščiui, tad ant tokio stalviršio galima drąsiai statyti karštus puodus ar kitus indus. Nors gali atrodyti, kad tokį stalviršį labai svarbu saugoti nuo temperatūros svyravimų, nes jis gali būti lengvai pažeidžiamas, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Marmuro stalviršiai labiau bijo subraižymų nei temperatūros pokyčių.

Didelis stalviršių pasirinkimas

Galėsite rasti įvairių raštų ir spalvų marmurinių stalviršių, tad tikrai išsirinksite tokį, kuris jums patiktų labiausiai. Marmuriniai stalviršiai interjere yra labai lengvai priderinami, tad visai nesvarbu,  kokio stiliaus yra jūsų namų interjeras, tikrai galėsite rasti labiausiai tinkančių stalviršių. Galite tiesiog pasidomėti, kokie stalviršiai yra siūlomi pardavimo vietose, ir pasitarę su specialistais tikrai atrasite pačius palankiausius sprendimus.