Akmens stalviršiai Vilnius

Ką reikia žinoti prieš renkantis akmens stlaviršį

Ką reikia žinoti renkantis akmeninį stalviršį

 

Natūralus granitas.

Šis akmuo turi daug spalvų ir atspalvių, tad tikrai patenkinsime net ir išrankiausio skonio klientus.

Renkantis granitą, reikia atsižvelgti į tai, jog šviesesnės spalvos akmuo paprastai labiau sugeria nešvarumus ir yra šiek tiek trapesnis, tad ant jo tikėtina, kad lengviau gali atsirasti dėmių ar mechaninių pažeidimų.

Stoneselection pasiūloje rasite ne tik akmens masyvo gaminius, bet ir jiems skirtas priežiūros priemones.

Marmuras

Nuostabus “šviesulys” namuose – taip tai marmurinis stalviršis. Toks stalviršis reikalaus daugiau priežiūros, nes natūralus akmuo laikui bėgant keičia savo spalvą ir išvaizdą, tad namams jis suteiks dar daugiau šarmo.

Marmuras dažniausiai naudojamas prabangiuose interjeruose, dideliuose namuose, kur yra daug erdvės. Tai ir prabangos suteikiantys virtuviniai stalviršiai ir išskirtinėse voniose ar židinio apdailos detalėse.

Stalviršio išvaizda

Stoneselection akmens ir dirbtinio akmens stalviršių pasirinkimas yra toks platus, kad neretai klientui sunku išsirinkti iš gausybės spalvų ir atspalvių. Todėl rekomenduojame atvykti pas mus, ir gyvai pasižiūrėti, paliesti, pajusti akmens masyvą.

Klientams visada rekomenduojame neskubėti renkantis akmeninį stalviršį, nes jo tarnavimo laikas yra daug ilgesnis už kitų medžiagų stalviršius.

Dirbame žmonėms, todėl visada NEMOKAMAI konsultuojame ir suteikiame profesionalią pagalbą renkantis stalviršį bei siūlant Jums tinkamus techninius sprendimus.

Pastaruoju metu sulaukiam klausimų dėl vienspalvio ir margo rašto pasirinkimo. Bendradarbiaujame su interjero dizaineriais, tad galime pasiūlyti ir jų konsultacijas, tačiau paprastai, žmogiškai patariant ant margo stalo mažiau matosi dėmės 😊

 

 

 

www.StoneSelection.lt

+37061423349