Reikia pagalbos? KLAUSKITE Tel. :+370 619 99996,+370 614 23349

GranitasGranito stalviršiai: svarbiausi privalumai ir trūkumai

Stalviršių pasirinkimas yra ganėtinai platus, tad nieko keisto, kad dažnu klausimu tampa tai, ar tam tikras pasirinkimas tikrai gali puikiai pasiteisinti. Granito stalviršiai paskutiniu metu įgyja vis didesnį populiarumą, ir taip nutinka tikrai ne be priežasties – toks sprendimas turi gana nemažai privalumų. Taigi, kokie yra pagrindiniai granito slatviršių privalumai ir trūkumai?

Estetiškas sprendimas

Granito stalviršiai atrodo labai estetiškai, todėl tuomet, kada siekiama, kad namai atrodytų tiesiog tobulai, toks stalviršis gali iš tiesų puikiai pasiteisinti. Turėsite galimybę rinktis iš gausybės įvairių stalviršių raštų bei atspalvių, tad tikrai išsirinksite labiausiai patinkančius. Nors gali atrodyti, kad iš natūralaus akmens pagaminti stalviršiai interjere yra sunkiai priderinami, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa.

Užtikrinamas ypatingas tvirtumas

Renkantis stalviršį neretai yra svarbu tai, kad jis būtų pakankamai tvirtas ir greitai nesusibraižytų. Granito stalviršiai gali tarnauti metų metus, ir net  praėjus gana ilgam laikotarpiui stalviršis atrodys tiesiog puikiai. Granito stalviršis yra labai atsparus karščiui, tad tuomet, jei norėsite ant jo pastatyti karštą puodą, tą galėsite padaryti nesibaimindami, kad stalviršis bus pažeistas.

Ganėtinai nebrangus sprendimas

Lyginant su kitų natūralių akmenų stalviršiais, granito stalviršis yra ganėtinai nebrangus, tad toks pasirinkimas gali iš tiesų puikiai pasiteisinti. Nors gali atrodyti, kad granito stalviršio kaina bus pernelyg aukšta, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa.

Granito stalviršių trūkumai

Nors granito stalviršis yra labai patvarus ir ilgaamžis, tačiau jis gali būti pažeidžiamas mechaniškai. Pavyzdžiui, jei į jį atsitrenktų daug sveriantis daiktas, stalviršis gali įskilti. Kaip ir bet kitų rūšių akmenys, granitas yra porėta medžiaga, todėl į tokį stalviršį gali įsigerti dėmės. Kad taip nenutiktų, patartina naudoti specialų sandariklį, kuris padės to išvengti.

Taigi, granito stalviršiai tikrai gali būti palankiu pasirinkimu, kada siekiama užtikrinti estetiką ir ilgaamžiškumą, tačiau svarbu įvertinti tai, kad toks stalviršis taip pat turi ir tam tikrų trūkumų. Rinkdamiesi tinkamiausią stalviršį pirmiausia pagalvokite apie tai, kokios jo savybės jums yra pačios svarbiausios, ir tai padės kur kas paprasčiau apsispręsti.