Stalviršiai

Akmens stalviršiai, tai patikimas ir ilgaamžis Jūsų išskirtinės virtuvės dizaino elementas. Jis atlieka didelį vaidmenį Jūsų kasdienėje buityje, todėl svarbi ne tik stalviršio išvaizda, bet ir praktiškumas. 

Padėsime išsirinkti iš įgyvendintų projektų pavyzdžių ar sukurti naują nestandartinį stalviršį.

*Dėl garantijos teirautis tel. +370 619 99996​ arba el. p. info@stoneselection.lt

Akmenų asortimentas

Akmens stalviršiai

Norime Jums pristatyti akmeninių virtuvinių stalviršių pranašumus:

  • Akmens stalviršiai yra absoliučiai netoksiški ir nesukelia alergijos;
  • Patvarumas, yra atsparūs įbrėžimams, net jei jie atsiranda, juos galima nupoliruoti;
  • Jis atsparus aukštai temperatūrai, galite saugiai dėti karštus puodus ir keptuves ant paviršiaus;
  • Stalviršis, atsparus chemikalams

Virtuvės stalviršių apdirbimas gali būti įvairaus sudėtingumo. Skirtingo diametro frezavimo įrankiais mūsų meistrai gali padaryti graviūras, figūrinį apdirbimą, skirtingų formų išsikišimus. Galutinę apdailą pasirenka klientas iš mūsų siūlomų variantų.

 

Iš ko gaminami virtuvės stalviršiai?

Populiariausios akmens stalviršių gamybos medžiagos yra granito ir kvarco aglomeratas. Šios medžiagos yra labai patikimos ir stiprios, virtuvės stalviršiai iš jų yra patogūs naudoti ir gražūs.

 

Granito stalviršiai tarnaus kelis dešimtmečius ir nepraras savo išvaizdos. Toks stalviršis yra ne tik patogus gaminant maistą, bet yra  jūsų virtuvės puošmena. Ypač lengva prižiūrėti, jis nesugeria riebalų ir kvapų bei yra atsparus bet kokiam užteršimui.

Iš kvarco aglomerato pagaminti stalviršiai turi nepriekaištingą išvaizdą ir yra tinkami beveik bet kuriame interjere. Klientas gali pasirinkti medžiagos spalvą ir tekstūrą iš plataus diapazono.

 

Akmens stalviršiai